מחיקת נתוני אשראי שליליים

ויציאה לדרך חדשה

השאר פרטים לבדיקת זכאות ללא עלות

סיפורי הצלחה

סייענו עד היום לאלפי לקוחות לצאת לדרך חדשה

תהליך מחיקת נתוני האשראי

איך זה עובד?

נגן וידאו

איך מוחקים BDI שלילי?

לפני

יש לכם חיווי אשראי אדום = דירוג אשראי שלילי.

לפני

בגלל שיש לכם חיווי אשראי אדום אתם מתקשים לקבל אשראי, הלוואות, משכנתאות. למה? כי יש לכם כתמים מהעבר.
לחצו כאן להסבר מלא

היום

אנחנו נדאג למחוק לכם את נתוני האשראי השליליים.

היום

המחלקה הפיננסית תבחן את דוח האשראי שלכם. במידה ואתם זכאים למחיקה, המחלקה המשפטית תפעל מול בנק ישראל על מנת לנקות לכם את הכתמים מהעבר.
לחצו כאן להסבר מלא

אחרי

תקבלו חיווי אשראי ירוק ותפתחו דף חדש!

אחרי

דוח האשראי שלכם יהיה נקי וזה יאפשר לכם לגשת לבנקים ללא כתמים מהעבר.
לחצו כאן להסבר מלא

קרדיט המרכז לאשראי צרכני בע"מ עוזרת לאלפי ישראלים למחוק כתמים מעברם הפיננסי ולהתחיל דף חלק מול הבנקים וגופי האשראי השונים.

משרדינו הינו מחלוצי מחיקת נתוני האשראי בישראל ויודע להתמודד גם עם המקרים המורכבים ביותר.

מלבד היותנו גוף שמוחק BDI שלילי ונתוני אשראי, יש לנו מחלקה פיננסית נוספת שמורכבת ממומחי בנקאות ואשראי שמלווים את לקוחותינו הפרטיים והעסקיים גם לאחר המחיקה ומייצגים אותם מול הבנקים, גופי האשראי השונים, חברות חוץ בנקאיות ועוד.

מאז כניסתו לתוקף של חוק נתוני האשראי באפריל 2019 הגיעה בשורה חיובית מבנק ישראל שמאפשרת לתקן טעויות שנעשו בעבר. את הנתונים השליליים שנמצאים בדו"ח ניתן למחוק, לתקן או לשנות במקרים מסוימים.

מאז כניסתו של החוק, הלקוחות שדירוג האשראי שלהם מוגדר נמוך נוטים לקבל באופן קבוע תנאים גרועים ובכך משלמים הרבה יותר כסף לבנקים. התוצאה של זה היא שמשקי הבית בישראל מתקשים לעמוד בהתחייבויות ובגלל עברם השלילי לא מצליחים לצאת לדרך חדשה "ולהבריא".

מלבד ההוצאות הגבוהות על ריביות ותנאים ירודים, למשקי הבית עם עבר שלילי ישנן הגבלות רבות: מסגרת אשראי נמוכה, הגבלות בחשבון, לא ניתן להנפיק פנקס צ'קים, לא ניתן לקבל כרטיסי אשראי, מסורבי הלוואות ומשכנתאות ועוד.

לרוב הלקוחות שמגיעים אלינו, העבר השלילי הרשום בדו"ח לא משקף את מצבם הפיננסי כיום.

הדוגמאות הנפוצות במשרדינו הם: לקוחות לאחר פשיטות רגל, לקוחות לאחר הפטר, לקוחות לאחר הגבלות בבנקים, לקוחות שלא כיבדו צ'קים והוראות קבע, לקוחות שחזרו להם חיובי הלוואות ומשכנתאות, לקוחות לאחר הליכים משפטיים של חדלות פרעון, לקוחות שנפתחו להם תיקים בהוצאה לפועל ועוד.

משרדינו יסייע לכם במחיקת העבר ויציאה לדרך חדשה עם טובי המומחים בעולם הפיננסי וחדלות הפרעון.

עקבו אחרינו בפייסבוק למידע ותוכן מתעדכן:

לקוחות ממליצים:

דוד בירנבויםחדרה
Read More
האמת היא שהגעתי סקפטי לכל הסיפור הזה, אני כבר שנתיים מקבל ברקסים מכל מקום בגלל הוצאה לפועל שסגרתי לפני שנים. לקח קצת יותר מחודש, ואישרו לי כרטיס אשראי ברוך השם.
עירית משעןקרית אונו
Read More
חייבת לומר תודה רבה !!! ליאור מקסים ונותן שירות בסבלנות רבה (למרות כל הלחץ שלי)! המחיקת BDI אדום שלי עברה חלק. ממליצה בחום.
אדיר בשאריראש העין
Read More
הגעתי אליהם דרך חיפוש בגוגל וקנה אותי שהם לוקחים תשלום מלא רק אחרי שהצליחו למחוק את הנתוני אשראי השליליים. בסוף באמת הצליחו. תודה אלופים.
נדיה ואיגור רדיןחיפה
Read More
אני ובעלי קיבלנו שירות נעים ומפורט, המחלקה לטיפול בבקשות היו זמינים לכל פנייה שלנו ונתנו לנו פתרונות שלא חשבנו עליהם. ללא ספק הגענו לתקופת הקורונה חזקים בזכות אשראי שאושר לנו, מצבנו היה יכול להגמר אחרת אלמלא העזרה שלהם. שוב תודה! ממליצים, נדיה ואיגור רדין
שמעון לויבית שמש
Read More
יש לנו עסק שנוותן שירות בתחום האירועים וחזרו כמה צ'קים והוראות קבע, לא הצלחתי לקבל הלוואה בשביל לסגור את הסיפור הזה. התקשרתי לחבר'ה האלו כמוצא אחרון, וואלה חודש אחרי כבר פתחתי חשבון חדש בדיסקונט וקיבלתי הלוואה ואשראי חדש. תודה אנשים יקרים
סיגל רגב-כהןאשקלון
Read More
זה אשכרה אמיתי. באמת פראייר מי שלא מנסה. אני ביקשתי במפורשות שיתחייבו שאם לא יצליחו למחוק לי לא אצטרך לשלם (והבטחתי לרשום תגובה חיובית אם יצליחו חח). בסוף מחקו לי ואני הכי מאושרת בעולם!
חמודי אבו פריחירושלים
Read More
וואלה עזרו לי המון, גם במחיקת בידאיי וגם בלקחת הלוואה לסגור המינוס. תודה
Previous
Next

השאר פרטים לבדיקת זכאות ללא עלות